Informacje o Nas:

Projekt wnętrza mieszkalnego przykład 1

Nasze doświadczenie.

Projektowanie wnętrz nie posiada regulacji prawnych co do jakości i sposobu wykonania projektów, co powoduje, że na rynku jest mnóstwo osób bez wiedzy technicznej, które mogą się sprawdzić w dekorowaniu wnętrz ale nie w przygotowaniu projektu realizacyjnego.
Nasza baza wiedzy, to ukończone studia na Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu na wydziale Architektury Wnętrz i Wzornictwa Przemysłowego. Następnie nieustanne pogłębianie jej w dziedzinie nowości technicznych oraz uczestniczenie w międzynarodowych targach branżowych. Lata doświadczenia (blisko ćwierć wieku) w projektowaniu wnętrz i prowadzeniu budów oraz mnóstwo zadowolonych klientów, którzy do nas wracają lub polecają nas swoim znajomym.
Uczestniczyliśmy w tworzeniu różnych projektów – od niewielkich mieszkań , metamorfoz wnętrz  po kompleksowe projekty wnętrz przestrzeni publicznych.
Pomagamy także przygotować nieruchomość do sprzedaży bądź wynajmu – Home Staging , celem tej metody jest jak najatrakcyjniejsze zaaranżowanie wnętrza tak, aby było ono zachęcające dla jak największej liczby potencjalnych nabywców.
Nie boimy się nowych wyzwań, dlatego szukamy nowych doświadczeń zawodowych, by móc rozwijać i poszerzać własne kwalifikacje oraz umiejętności. 
 
Projekt wnętrza usługowego przykład 1

Projektowanie wnętrz mieszkalnych

Jesteśmy po to, żeby doradzić, wskazać najlepsze rozwiązanie danego problemu projektowego, przedyskutować wszystkie możliwości i dostarczyć Ci najlepsze rozwiązania. Naszym celem jest sprawić, aby Twoje wnętrza opowiadały Twoją historię.

Projektowanie wnętrz usługowych

Z ogromnym zaangażowaniem tworzymy kompleksowe projekty wnętrz usługowych i użyteczności publicznej. Tworzymy projekty dopasowane do potrzeb i oczekiwań.

Oświetlenie

Lampy są bardzo ważnym elementem wystroju wnętrza, wpływają także na komfort przebywania w danym pomieszczeniu. W naszych projektach przywiązujemy bardzo dużą uwagę do właściwego doboru oświetlenia, poprzez współpracę z wiodącymi producentami lamp, możemy zaproponować bardzo wiele rozwiązań.

Dekoracje okienne

Okna spełniają wiele funkcji – dostarczają światło słoneczne, ukazują najbliższą okolice, pomagają w wentylacji, a co najważniejsze odpowiednio zaaranżowane potrafią nadać charakter całemu wnętrzu.

Dekoracje ścian

Tapeta to sprawdzona metoda na odmianę każdego wnętrza. Jeśli marzysz o zmianach, ale odstrasza Cię wizja remontu, postaw na tapetę. Jej klejenie zajmie dosłownie kilka godzin, a rezultat przejdzie Twoje najśmielsze oczekiwania.

Zapraszamy do kontaktu.

Zrób pierwszy krok do swojego wymarzonego wnętrza i skontaktuj się z nami.