Cennik

Ile kosztuje projekt wnętrza?

Tak jak u większości projektantów wnętrz, projekt jest wyceniany od metra kwadratowego projektowanej powierzchni, cena zależy także od wybranego pakietu projektu.

Projekt koncepcyjny jest opcją o najniższym koszcie, za to wymaga więcej zaangażowania własnego inwestora.
Projekt kompleksowy z nadzorem to projekt wzbogacony o listę produktów wraz z adresami sklepów oraz nadzór autorski obejmujący trzy wizyty na budowie. Współpracujemy z profesjonalnymi i rzetelnymi ekipami, które świadczą kompleksowe usługi remontowo-wykończeniowe ponieważ najczęściej musimy  połączyć pracę kilku zespołów wyspecjalizowanych w konkretnych obszarach : wykonawca budowlany  (który ma na stałe w zespole elektryka i hydraulika ) ,stolarz , kamieniarz ,tapicer , tapeciarz, parkieciarz/montażysta podłóg , wykonawca/montażysta drzwi , szklarz czy tez specjalista od wszelkich elementów metalowych, malowanie proszkowo, szklane ściany ze szprosami i inni w zależności od zapotrzebowania konkretnego projektu np. specjalista ds. home intelligence , nagłośnienia. 

Każdy projekt  wyceniany jest indywidualnie ponieważ jest dostosowany do potrzeb Inwestora.
Aby otrzymać spersonalizowaną ofertę napisz.
Jeśli posiadasz, prześlij rzut mieszkania/domu/inwestycji, opisz krótko co jest do zrobienia i jaki zakres prac Cię interesuje. Aby ułatwić wybór pakietu, poniżej zamieściliśmy charakterystykę pakietów.

Projekt koncepcyjny

Projekt kompleksowy

Projekt kompleksowy z nadzorem

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Imię i nazwisko
Obowiązek informacyjny
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych