Od kilku lat zajmujemy się projektowaniem wnętrz i dekoracją okien. Oferujemy Państwu duży wybór tkanin zasłonowych, obiciowych, firan i tapet uznanych producentów z Włoch, Wielkiej Brytanii, Francji, Holandii i Niemiec. Okno jest tą częścią pomieszczenia, która przy niewielkim nakładzie może przechodzić szybkie metamorfozy.

Tworzymy funkcjonalną przestrzeń łącząc ze sobą wszelkie aspekty idealnego wnętrza. Nasza znajomość nurtów dekoratorskich oraz bogata wiedza technologiczna pomoże odkryć Państwu piękno formy w harmonijnej kompozycji, dostosowując zakres naszych usług do indywidualnych potrzeb oraz możliwości finansowych Klientów.

W naszej pracy kierujemy się przede wszystkim możliwością twórczego wykonania zlecenia i stworzeniem oryginalnego rozwiązania. Każdy projekt i pomysł opatrzony jest indywidualnymi cechami zgodnymi z przeznaczeniem i funkcją powierzonego nam zadania oraz gustem zleceniodawcy. Przygotowane przez nas projekty aranżacji wnętrz uwzględniają potrzeby i przyzwyczajenia przyszłych użytkowników.

Oferujemy Państwu pomysły, materiały, szczegółowe wykonanie i fachowy montaż.